Johnny Depp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Johnny Depp

Najbolji forum o Johnny Deppu na Balkanu
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novinski clanci

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
KillerQueen
Johnny's girlfriend
Johnny's girlfriend
KillerQueen


Broj poruka : 206
Godina : 30
Lokacija : Tamo gde je i Freddie Mercury
Datum upisa : 13.02.2008

Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Novinski clanci   Novinski clanci Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 5:34 pm

Ovde mozete ubaciti i novinske clanke
Nazad na vrh Ići dole
https://johnny4ever.forumsr.com
marija690
Sweeney Todd
Sweeney Todd
marija690


Broj poruka : 184
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci   Novinski clanci Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 1:00 pm

Jedan deo iz Bravo girla:
BG!: Tvoj najnoviji film "Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street" prvi je mjuzikl u kojem zaista pevaš.
JOHNNY: (smeh) Da, i svi su bili šokirani kad sam pustio glas, jer su mislili da sam previše u rock fazonu da bih mogao ovo da izvedem. Osim toga, u svom prvom mjuziklu "Cry Baby" samo sam otvarao usta, a drugi su pevali za mene. Zato je ovaj film moj prvi pravi mjuzikl.
BG!: Da li si se posebno pripremao za ulogu, jesi li išao na časove pevanja?
JOHNNY: Da sam krenuo na časove, sada bih još uvek stajao ispred nekog klavira i vežbao! Jednostavno, zaključio sam da to nije rešenje, da moram da nađem svoj način. Kad sam završavao sa snimanjem "Pirates of the Caribbean", imao sam dva sata vožnje do kuće i na posao. Non-stop sam slušao muziku iz filma i pevao dok sam vozio.
BG!: Tvoj tinejdžerski san bio je da postaneš rock zvezda...
JOHNNY: Da, tačno! (smeh) Imao sam samo 15 godina i hteo sam da budem popularan. Napustio sam školu, skupio drugare iz kraja i napravili smo bend. Zvali smo se "The Kids". Bili smo prilično popularni! Kasnije smo promenili ime u "Six Gun Method" i planirali da snimimo album, ali se bend raspao. U međuvremenu sam upoznao Nicolasa Cagea koji mi je predložio da se prijavim na audiciju za jednu ulogu i tako sam upao u svet filma. Ali, u onom "čupavom" teen periodu, gitara mi je spasla život!
BG!: Da li se i dalje baviš muzikom?
JOHNNY: O, da! I verovatno nikad neću prestati. Pišem muziku za filmove, a uradio sam mnogo toga za poslednji Vanessin album - režirao sam jedan spot, uradio sam cover albuma, svirao gitaru u jednoj numeri...
BG!: Ti i Vanessa ste zajedno 11 godina i imate dvoje dece. Koja je tajna vaše duge, stabilne veze?
JOHNNY: Mi se neverovatno dobro razumemo i nikada ne pričamo ni o mom, ni o njenom poslu. Naš život je, u tom smislu, vrlo jednostavan. Mi smo najbolji prijatelji koji su zaljubljeni jedno u drugo!
Nazad na vrh Ići dole
marija690
Sweeney Todd
Sweeney Todd
marija690


Broj poruka : 184
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci   Novinski clanci Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 1:02 pm

evo jos malo:

Johnny Depp pokazao se kao heroj na snimanju svog novog filma “Public Enemies”, kada je spasio šest statista.



Na snimanju jedne scene vozač Forda iz 1933. godine neoprezno je ušao u krivinu i izgubio kontrolu nad vozilom. Automobil je u punoj brzini krenuo ka statistima, koji su bili okrenuti leđima i ništa nisu čuli.
Depp je video da se sprema katastrofa, pa je pritrčao statistima, vičući i pokazujući na automobil. Statisti su se u poslednjem trenutku pomerili, tako da je nesreća izbegnuta.
”Da nije bilo njega, verovatno bi se desila katastrofa”, rekao je jedan od očevidaca.

Bravo Johnny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci   Novinski clanci Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novinski clanci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Johnny Depp :: Johnny Depp :: Novosti-
Skoči na: